Rixus RXHC67 GaN Multi Port Power Adapter 65W White
Regular price
€34,95
Sold out
Tax included.
A00001204
Description
Rixus RXHC67 65W GaN Multi Port Power Adapter White
Technical specifications
| Amount of usb ports | 1x USB-A, 2x USB-C |
| Charger type | Charger without cable |
| Colors | White |
| Comes with usbcable | No |
| Ean code | 8721184760093 |
| Oem number | RXHC67 |
| Product group | Accessory |
| Quickcharge | true |
| Rrp | 34.95 EUR |
| Usb version | USB 3.0 |
| Voltage | 5.00 V |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 65.00 W |
| Wattage port one | 65.00 W |
| Wattage port three | 18.00 W |
| Wattage port two | 65.00 W |
Downloads
| Eu declaration of conformity doc | Download → |