Rixus RXPH60B Silicone Magnetic Ring Holder Black
Regular price
€19,95
Sold out
Tax included.
90000811081
Description
Rixus RXPH60B Silicone Magnetic Ring Holder Black
Technical specifications
| Colors | Black |
| Device type | Phone |
| Ean code | 8721258110267 |
| Height | 20 mm |
| Length | 150 mm |
| Magsafe | true |
| Material | Metal, Silicone |
| Oem number | RXPH60B |
| Phone holder type | Wearable phone holder |
| Product group | Accessory |
| Rrp | 19.95 EUR |
| Warranty | 2 Years |
| What s in the box |
1 X Magnetic Ring 1 X Rixus Phone Holder |
| Width | 90 mm |
Downloads
| There is currently no content in this section. Use the sidebar to add material to this section. |