Rixus RXUC140 USB-C To MagSafe Compatible 3 Cable 140W White
Regular price
€29,95
Sold out
Tax included.
A00004675
Description
Rixus RXUC140 USB-C To MagSafe 3 Cable 140W White
Technical specifications
| Cable length | 200 cm |
| Cable type | USB C to Magsafe 3 |
| Colors | White |
| Ean code | 8721258102002 |
| Length | 200 cm |
| Magsafe | true |
| Material | Nylon, TPU |
| Oem number | RXUC140 |
| Product group | Accessory |
| Quickcharge | true |
| Rrp | 29.95 EUR |
| Usb connector a | USB-C |
| Usb connector b | Magsafe 3 |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 140.00 W |
Downloads
| Eu declaration of conformity doc | Download → |