Rixus RXUC37L Fast Charging Cable USB-C To Lightning Nylon 30CM Black
Rixus RXUC37L Fast Charging Cable USB-C To Lightning Connector Nylon 30cm Black
Regular price
€14,95
Sold out
Tax included.
90000810133
Description
Technical specifications
| Cable length | 30 cm |
| Cable type | USB C to Apple Lightning |
| Colors | Black |
| Ean code | 8721258105355 |
| Length | 30 cm |
| Material | Metal, Nylon |
| Oem number | RXUC37L |
| Product group | Accessory |
| Quickcharge | true |
| Rrp | 14.95 EUR |
| Usb connector a | USB-C |
| Usb connector b | Lightning |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 30.00 W |
| Weight | 30 g |
Downloads
| Eu declaration of conformity doc | Download → |