Rixus RXUC38AL Charging Cable USB-A To Lightning Nylon 200CM Black
Rixus RXUC38AL Charging Cable USB-A To Lightning Connector Nylon 2m Black
Regular price
€19,95
Sold out
Tax included.
90000810139
Description
Technical specifications
| Cable length | 200 cm |
| Cable type | USB A to Apple Lightning |
| Colors | Black |
| Ean code | 8721258105416 |
| Length | 200 cm |
| Material | Metal, Nylon |
| Oem number | RXUC38AL |
| Product group | Accessory |
| Rrp | 19.95 EUR |
| Usb connector a | USB-A |
| Usb connector b | Lightning |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 10.00 W |
| Weight | 150 g |
Downloads
| Eu declaration of conformity doc | Download → |